Srpen 2010

Trička s vtipnými obrázky? Proč ne! Budeš in :-)

31. srpna 2010 v 19:47 Trička
Velmi se mi líbí trička, která mají něco do sebe. A velmi se mi líbí s různými vtipnými nápisy a obrázky. Je to i vhodný dárek třeba pro taťku, dědu, strejdu, prostě pro kohokoliv. Já osobně mám doma triko s nápisem "Pivo je moje palivo" a nosila jsem jej do tělocviku. A přišla jsem k němu tak, že jsem jej koupila svému tatínkovi a on to měl úzké. Teda to říkal on. Ale já jsem viděla, že se mu asi nelíbilo a říkal, že nebude přece chodit jako debil :D. No ale já byla ráda, že mám tričko :D

Mějte se tu krásně!

31. srpna 2010 v 19:38
Tím, že začíná škola, končí časté přispívání článků na můj blog. Bohužel. Mě to hodně mrzí a docela abych řekla pravdu, ani mě to tolik nebaví pořád a pořád psát. Takže budu ráda za to, že sem a tam bude tady jeden nový článek. Klesne určitě i návštěvnost, ale mě to ani neštve :D. Pokud se ti líbí můj blog nebo tě zaujal, může ti být nápomocný. Pročti si jej a určitě najdeš něco, co jsi nevěděla :-) By!

Baf!!!!!!!!!!

31. srpna 2010 v 16:06
Lekli jste se? :D Já vím, že ne, ale tohle slyším pokaždé, od svého bratránka, kterému jsou 3 roky. Je to velmi sladké stvoření :-) Miluji chvíle, kdy si si za ním chodím hrát, jenže není moc toho času. On se bobek ani neschová a stojí přede mnou a křičí na celé kolo báááááááf! :D A vždycky má radost když se "leknu". Ty malé děti miluju a jsou strašně roztomilé!

Nač značková trička? Vždyť stačí i od ťamanů!

31. srpna 2010 v 15:48 Trička
Myslím, že tato generace je bohužel už založena na tom, že kdo nemá značku, je nula. Hele, já mám spoustu triček od vietnamců a nepřípadám si méněcenná. Naopak. Říkám si, že mi zbývájí peníze na užitečnější věci. Ale taky mám pár triček které mají tu značku. A většinou jsem je kupovala na internetu, abych se necíila provinile, že za hloupé třičko, které má jenom přes prsa velkým "DC" 500 Kč, tak to mi příjde přehnané. Vždyť ot bych měla jenom pár triček :)

Je dobré si mít vybrat z mnoha triček

31. srpna 2010 v 15:39 Trička
Doma mám tři kupy triček. Nosím z toho ale asi jenom 20. A víte proč? Jedno je zaprané, jedno mi dala teta na Vánoce a vybírala podle jejího vkusu :-), další jsou růžové a když je chci někomu dát, tak mamka řekne, že to ještě můžu nosit a podobné řečičky. Takže teďkom končí léto, tak abych udělala jim radost, tak si je vezmu pod mikinu a hlavně je nikde nebudu ukazovat :D. Ale já mám ráda, když si mohu vybrat z mnoha a mnoha triček. Je to lepší, protože si můžete vybrat to pravé k sukni, riflím a podobně :-)
wřču

Co všecho nesmíš zítra zapomenout!

31. srpna 2010 v 15:09 Škola
Jak už si většina mládeže stačila všimnout, zítra je ten nejodpornější den za celou dobu. Proč? No je přece škola! Pokud je to pro tebe novinkou, dej si studenou sprchu a snaž se z toho vzpamatovat :D Já se z toho nevzpoamatovala do teďka. Takže zítra určitě nezapomeň
 • na to že je škola!
 • že vstáváš nejpozději v 7 hodin! (ráááno)
 • prupisku
 • blok (už jsem chtěla psát blog, ale pokud máš notebook, tak klidně si jej vem :D)
 • klíče
 • peněženku
 • čip (stravenky) na oběd
 • něco pěkného na sebe
 • optimismus
 • nějakou malou tašku, do které vše dáš
Já zítřejší den vidím asi takto: vstanu v 6:30, osprchuju se, uvařím si kávu, ať se proberu, obleču se, nalíčím se a půjdu trpět do té mučírny
A jak to vidíte vy? :-)

Nemám ráda bouřku

30. srpna 2010 v 11:31 Témata týdne
Už jako malá jsem při velkých bouřkách zalézala pod stůl a probrečela jsem to. Teďkom abych se přiznala ji taky nemám třikrát v lásce, ale nevadí mi tolik, jak když jsem byla menší. Bouřka mi nevadí vlastně skoro vůbec když jsem doma. Ale když jsem venku a začne pršet a k tomu hřmění a blesky, tak se přiznám, že se i bojím. Ale je to asi proto, že ve zprávách mnohokrát slyšíme, jak někoho zasáhl blesk a podobně. No tak já se třeba budu snažit si toho nevšímat. Stejně je většinou v noci a to já spím jako špalek, takže nic neslyším :)

Prázdniny rychle utekly. Alespoň žije naděje!

29. srpna 2010 v 12:34 Škola
Né, už zase ta škola. Jak se mi tam nechce. Ale vzpomínám na minulý rok, kdy jsem se do školy těšila. No jo, jenže to jsem byla mladší, hloupější a navíc jsem šla do nové školy a těšíla se na nové lidi, prostředí a podobně. A teď? Teď si říkám, že bych nejraději viděla školu v popelech. Ale tak malá naděje tu zbývá a můžu jen v to doufat. Ale rozhodla jsem se celý druhák proflákat a navíc už za 4 měsíce jsou Vánoce a alespoň do té doby chci přežít! Takže přeji krásný den a ať jste zase o třídu chytřejší :-)

Venus žiletky. Co myslíte?

29. srpna 2010 v 10:10 Holení
Včera jsem byla v Tescu. A koukala jsem na žiletky. Docela mě zaujaly Venusky. Dokonce je aji reklamují, ale víte jak, na reklamy nikdy nemůžeme splehat se 100% jistotou. Stály okolo 150 Kč a byly tam dvě. No a tak jsem se hlavně chtěla zeptat, jestli si myslíte, že jsou dobré. No, zvažuji to, aby to nebyla zbytečná investice. Nemáte je některá doma? Nebo nevíte něco o nich? Díky, snad mi poradíte :-)

Co znamená postupný střih vlasů?

29. srpna 2010 v 8:22 Vlasy
Ještě než člověk zavítá ke kadeřníkovi, měl by mít jasnou vizi o tom, co a jak by chtěl ostříhat. Dobré je mít třeba s sebou fotografii nebo to klidne kadeřnici namaluj na obrázek. Určitě tě nevykope :-). A pokud se rozhodneš pro tzv. "postupný střih", nebudeš potřebovat fotku nebo cokoliv jiného. A jak vlastně vlasy vypadají u PS (postupný střih)? No když je tam slovo postupně, tak to určitě nebude mikádo. Prostě nejkratší vlasy by měly být na úrovni obličeje, většinou na úrovni koutků úst. A potom asi po vzdálenosti dvou až tří centimetrů. Ovšem vše taky záleží na kadeřnici, která vás stříhá :-)
141

Poškozuje doopravdy melír vlasy?

29. srpna 2010 v 8:01 Vlasy
Minulý rok jsem si chtěla udělat na svých hnědých vlasech asi pár pramínků červených proužků. Jenže potom jsem si to rozmyslela. Uvažovala jsem nad tím, jestli mi to za to doopravdy stojí, protože se mi nelíbí, když někomu odrůstají vlasy po melíru. Navíc, melír je taky jako barva. A barva nám vlasy co? No přece poškozuje! Navíc u kadeřníka vám kadeřnice vlasy musí zesvětlit a až potom nanést barvu (zesvětluje se, aby se získal požadovaný odstín, který by normálně na vašich vlasech nevzniknul). Ale pokud máte krátké vlasy, nebraňte se melíru. Já bych do toho šla. Proč? No určitě by mi jich nebylo potom tak líto, až mi budou odrůstávat a já je budu muset stříhat. A já doporučuji, že až vám budou vlasy odrůstat, zastříhávejte je stále do stejné délky (tzn. každý měsíc asi 1 cm). A asi za rok nebudete mít po melíru ani pamatku. Nebo taky můžete vyzkoušet tohle: Existují totiž šampony, které barví. Vyber si odstín, který by jsi chtěla. Potom stačí si doma před zrcadlem si udělat jeden pramínek a tak zjístíš, jestli ti to sluší. Je to lepší mít vybrán přesný odstínek barvy, kterou chcete-. Usnadní to práci jak kadeřnici, tak i tobě. :-)

Jaký je vhodný střih ke kulatému obličeji?

28. srpna 2010 v 21:56 Vlasy
Jak už se mě ptala jedna dívka, tak jsem hned věděla odpověď. Když se snažíte zakrýt tento tvar, tak se musíte snažit upozornit na vlasy. Ano. Na tento typ obličeje je nejlepší pustupný střih. Nekratší vlas u obličeje by měl být asi po koutek úst a nejdelší po prsa :-). Takže tohle by mělo slušet většině. Proto můžeš doufat, že ty nebudeš výjimkou :-)

Je tu 850 000 blogů. Z toho možná 100 na úrovni.

28. srpna 2010 v 21:27
Všimli jste si někdy na začátku stránky blogu, že už je 850 000 blogů? Proboha kde se to bere? Mám takovou malou statistiku. 700 000 blogů kopirují. 100 000 blogů už nejsou aktivní. 45 900 blogů už nejsou určitě úplně nejhorší, ale pořád to není to, co si každý představuje. 100 blogů mají úroveň a možná se i dají číst. Možná si říkáte, že je určitě více blogů, ale není tomu tak. Vždycky mi na některým blogu něco vadí. Třeba to, že mají strašlivě krátké články (třeba jenom o jedné větě) a navíc mi řeknou úplné prd. Já mám ráda blogy o módě. Jenže jsem našla za celou historii co mám internet jenom jeden, který obsahoval vše, na co jsem se bála třeba zeptat i mamky a podobně. Hodně mě naučil. Ale asi před rokem byl zrušený majitelkou, protože ji to nebavilo :-). A teď je tady můj blog. A snažím se předávat své vědomosti a to, co jsem se naučila ze světa módy. A pokud se mi objeví nějaká nejasnost, tak si to vyhledám z různých zdrojů a tím se to snažím pochopit a potom to vysvětlit vlastními slovy. Ale většinou všechno vím. Ale přesto mě ty zkušenosti chybí. A proto si myslím, že do té 100 blogů, co jsou na úrovni, nepatří. Budu se ale snažit, aby se tam dostal :-)

Pamatuje botičky pro panenky? :D

28. srpna 2010 v 21:02 Boty
Teď jsem si vzpoměla, jak jsem jako malá vždycky marně hledala druhou botičku, abych obula panenku do pěkného oblečku. A teďkom když si na to vzpomenu je mi to k smíchu, ale tehdy, když jsem nemohla najít pár, tak jsem se klidně i rozbrečela :D. Jako děcko jsem nebyla zrovna nejmilejší a nejhodnější, ale jak říká moje mamka, že jsem se tehdy vyřádila a neměla jsem (naštěstí) silnou pubertu jako někdo jiný. No co, tak jestli budu mít někdy dceru, tak si s ní taky užiju svoje :-)

Skate k sukni? Můžete to zkusit!

28. srpna 2010 v 20:52 Boty
Myslíte si, že je absolutní nevkus si obout k sukni nebo šatům normální skatey? No jen aby jste se nemílily. Náhodou z toho jde vytvořit universální trend. Kdysi bych si je nevzala jen tak k sukničce, ale teďkom mi je to popravdě jedno. V poslední době ani tu módu neřeším nějak přehnaně. Asi už se vzdaluji pubertě :D. Takže se toho nebojte a klidně si to oblečte. Ale přece jenom se k sukni více hodí balerínky, žabky nebo sandálky :-)

Koupila jsem si novou kabelku do školy.

28. srpna 2010 v 20:18 Škola
Abych si zpříjemnila poslední dobu prázdnin, chtěla jsem si koupit nějakou pěknou kabelku do školy. Jenže jak už to tak bývá, nemohla jsem nic sehnat. No tak jsem vyrazila do Tesca koupit košíčky na muffiny, ale nesehnala jsem je. A tak jsem se tam poohlídla po nějaké te kabelce. No jasně. Žádná se mi tam nelíbila. Ale za všemi těmi kabelkami byla jedna schovaná :-). A ta se mi zrovna jak hodila, tak i líbila. To víte, už ji mám doma. Stála mě 340 korun a je to od F&F :-). Sice Tescu nevěřím, ale do školy mi to stačí. Je taková bílá na zip s černými puntíky. Možná jste ji tam už viděli :-)

Dneska ty blogy už nemají úroveň.....

28. srpna 2010 v 19:49
Pokaždé, když zavítám na nějaký cizí blog, většinou tam nenajdu nic zajimavého. Víte, já si ještě pamatuju doby, kdy blogování brali hodně lidí vážně. Můj první blog byl někdy asi ve 12 letech a tehdy jsem to brala jako něco velmi dobrého a snažila jsem se mít mnoho a mnoho článků. Jenže potom došly náměty a začala jsem kopírovat. Potom jsem ztratila heslo a po čase už ani nevím, jak se jmenoval :-). Potom následovala éra dvou blogů, ale vydržela jsem to tak maximálně týden. A docela mě mrzí, že teďkom je to na všech blogách stejné, samé zkopirované texty. Na co pak zakládáte ty blogy? A taky se mi bohužel už nelíbí, jak je co třetí blog o Twilight. Nemůžeme čekat nic zvláštního. Vím, že ostatní blogy jsou taky plné líčení, módy a ostatních věcí, ale tohle mě baví, je to velké téma, ke kterému mám vztah. Určitě bych nepsala 50 rubrik třeba jenom o jedné věci, třeba rtěnce. Takže blogujte, ale zamyslete se nad tím, než něco budete kopírovat. Lidi to pak ani moc nezajímá. A když už kopírujete, přidejte zdroj. Není to žádná ostuda, když bude poznat, že jste to vy nepsali. Alespoň si zachováte čest a nebudete cizí dílo vydávat za své :-) Já  tu mám taky asi 4 články zkopírované, ale když si vezmu, že za měsíc srpen je tu napsáno 401 článků (bez tohoto), tak to je velký rozdíl. Jinak už mám 522 článků a hodlám to číslo zdvojnásobit!!! :D Mějte se!

Co s dírou na botě?

28. srpna 2010 v 19:37 Boty
Pokud se ti stane ta nepříjemnost a rozpadnou se ti boty nebo se ti uděla mezi podrážkou a botou díra, musíš si najít svůj doklad o tom, kde jsi je kupovala a reklamovat. Ale jestli na ně nemáš už lístek nebo si je kupovala třeba u vietnamců, potom pochopitelně musíš přistoupit k jiné možnosti. Doma máme na boty speciálni lepidlo, kterým to snadno slepíš. Kamarádka to chtěla zalepit izolepou, ale to jsem ji vymluvila :D. Stejně si myslím, že nejlepší bude, když si koupíš nové. Za opravu dáš taky hodně a za tu cenu si pořídíš možná i hezčí. Ale pokud nemáš prachy, tak si klidně zajdi do obuvi a tam ti to podle velikosti poškození opraví :-) Myslím, že z těch tří možností si vybereš.

Kolikatery by jsi měla mít doma boty?

28. srpna 2010 v 17:03 Boty
Hele, řeknu to na rovinu. Každá holka by měla mít doma určité druhy botů, protože ty se hodí na to a ty na to a určitě to není na škodu. Ale určitě nedělej to, že pokud tady najdeš něco, co doma doopravdy nemáš, musíš to hned mít, protože to MUSÍŠ mít. Není to tak. Tohle je jen malé doporučení. :-)
 • Botasky. Budou se ti hodit na nějaké to "lítání" s kamarádkama venku a neošoupeš si své krásné boty.
 • Skate. Jsou docela velkým hitem. Takže si myslím, že je dobré je mít, protože jsou i velmi slušivé :-)
 • Conversky. Jsou velmi stylové a hodí se snad ke všemu modernímu oblečení. Určitě se ale nehodí na nějakou oslavu.
 • Sandálky. Já mám doma jedny černé a ty nosím na předehrávky a podobné koncerty. Ale taky je nosím i normálně na venek.
 • Žabky. No pokud vím, hodně lidí žabky nerada. Já je ale miluji a nedokážu si bez nich představit léto. Koupila jsem si je v Alpine pro za 100 Kč. No prostě bezva cena.
 • Balerínky. Hodí se ke 3/4ťákům, sukním, šatům. Já jsem si bohužel koupila jakoby s "nařasenou" patou a strašně mě tlačej.
 • Crosky. Sice je už nemám doma a taky už si je kupovat nebudu. Nelíbí se mi to moc a nechodí se mi v tom pohodlně :-) Jsou to takové letní "gumáky" :-)
 • Boty na menším podpatku nebo klínu. Hodí se na jakoukoli oslavu :-)
K tomuto seznamu nepřidávám nějaké ty papuče, boty na hory, na tělák a podobné věci, které se u každého liší. Každému se ale líbí něco jiného, takže pokud jsem se v něčem u vás netrefila, neodsuzujte :-) Tady máte obrázky toho, co jsem napsala, takže pokud nevíte nějaký název co jsem uvedla, tak si spočítejte pořadí a podívejte se na obrázek :-)
m mmmm

n nnb

22222
jhjhkkjjh
nnnnn
5
4
0000

Líbí se vám můj blog? Co vylepšít? Poraďte :-)

28. srpna 2010 v 13:53
No já tady pořád píšu a píšu články a vlastně ani nevím, co na můj blog říkají ostatní. Nevím, jestli se vám tady líbí, nevím, co tady vylepšít, nevím o čem by jste chtěli, abych psala více, prostě toho nevím hodně :-). Takže jestli mi chcete poradit, tak napište do komentů. Snažím se tady přispívat články, ale jsem velimi časově vytížená :-)